Piabet Twitter

Piabet Twitter

Piabet Twitter

Bahis siteleri iletişim ve bilgilendirme noktasında Twitter adresini kullanmaya başladılar. Piabet Twitter bu anlamda sitenin birçok noktada sesi olmuş durumdadır. Üyelere birçok konuda yardımcı olunduğu gibi yeni adres gibi bilgiler de site üzerinden verilmektedir. Sosyal medya hesabının takip edilmesinin üyelere ciddi anlamda katkıları bulunmaktadır. Bunları şu şekilde sıralamak doğru olacaktır;

  • Piabet Yeni Adresi; Piabet Twitter üzerinden site ile ilgili edinilecek en önemli bilgi sitenin yeni adresinin temin edilmesidir. Böylelikle adres değişikliği olması halinde direk olarak bu kanal kullanılabilir.
  • Kampanyalar; Site yeni bir kampanya oluşturduğunda bunu sosyal medya adresi üzerinden duyurmaktadır. Bildirimin gelmesi ile birlikte oyuncular kampanyadan haberdar olacaktır.
  • Duyurular; Site içerisinde olabilecek bir konu ile ilgili bu araç ile duyuru yapılmaktadır. Duyuruları sosyal medya hesabının takip edilmesi ile birlikte kaçırmamak mümkündür.

Piabet Twitter

Sosyal medya hesabının linki site içerisinde bulunmaktadır. Bu adrese giderek takibin başlatılması uygun olacaktır. Aksi taktirde yanlış bir adresin takip edilmesi oldukça tehlikelidir. Sitenin resmi hesabının takip edilmesiyle istenen bilgilere ve kampanyalara ulaşabilirsiniz. Site üyeleri tarafından birbirleri ile haberleşmek ve sosyalleşmek maksadıyla açmakta oldukları hesaplar olabilir. Sitenin bu hesaplarla resmiyette bir alakası yoktur. Aynı zamanda dolandırıcılar tarafından da hesaplar açılmakta ve yanlış bilgiler verilmektedir. Tüm bu sorunlardan kurtulmak için resmi adres takip edildiğinden emin olmak gerekir.

Piabet Twitter
Piabet Twitter

Kaç Tane Adres Bulunuyor?

Piabet Twitter üzerinden sitenin etkinliklerini ve olan siteni takip etmek isteyenler kaç tane sosyal medya adresi bulunduğunu da merak etmektedir. Sitenin 1 tane hesabı bulunmaktadır. Bunun dışında her hangi bir hesabı bulunmamaktadır. Doğru hesap Piabet sitesi içinde link olarak verilmektedir. Buradan direk olarak bağlanarak diğer adreslere itibar edilmemesi önemlidir. En azından bu adreslerde bulunan bilgilendirmenin hatalı olabileceği bilinmelidir. Binlerce üyesi bulunmakta olan site ile ilgili çeşitli sebeplerde sosyal medya hesapları açılmaktadır.

Her hangi bir sebeple site hesaplarını yenilemek isteyebilir. Bu durumda mail veya mesaj ile sizlere bilgilendirme yapılacaktır. Böyle bir durumun gerçekleşmesi ile birlikte yeni adres bilgisine site üzerinden kolay bir şekilde ulaşılabilir.