Piabet SMS Şikayetleri

Piabet üyelik başvurusu yaptığınızda, üyelik başvuru belgesinde sizlerden istenen bilgilerden veya hesap doğrulatma işlemlerinde en önemli unsurun cep telefon numarası olduğunu göreceksiniz. İletişim amacı ile talep edilmektedir. Cep telefon numarasını yazmadan, üyelik başvurusunun olumlu olarak değerlendirilmesi imkansızdır. Gsm numaranızı yazmanız durumunda, müşteri hizmetleri tek taraflı iletişim seçeneğini aktif hale getirecek ve cep telefon numaranıza site hakkında detayları, haberleri SMS ile gönderecektir. Siz buna kayıtlı olmanız nedeniyle olarak katılırsınız ancak, kullanmanız zorunlu değildir. Bu durumda kullanmak istemiyor iseniz, hemen SMS iptal işlemini yapabilirsiniz. İşlemler canlı desteğe başvurularak Basit bir şekilde yapılabiliyor. Piabet SMS şikayetleri başlığı altında farklı mecralara şikayet konusu açılmasına gerek yok aslında.

Piabet SMS İptali Yapamıyorum

Elbette Piabet hesabımdan SMS iptali yapamıyorum şeklinde bir konuyu gündeme getireceksiniz. Çünkü SMS iptal veya SMS engelleme prosedürlerinin, Piabet bahis bürosunda açtığınız hesap üzerinden yapılması gibi bir durum söz konusu değildir. Hesabınızda bu yönde hazırlanmış bir bölüm bulunmamaktadır. Eğer SMS almak istemiyor iseniz, yapacağınız işlem müşteri hizmetleri ile görüşmek olacaktır. Hesabınız üzerinden hiçbir şekilde SMS iptal ya da SMS engelleme işlemini yapma hakkı bulunmuyor. Böyle bir ayar söz konusu değildir.

Piabet Sms Şikayetleri Engelleme Nasıl Yapacağım?

Gelen mesajları İptal etmek istiyorsaniz , başvuru yapacağız yer canlı destektir. Piabet mesaj engelini nasıl yapacağım? Canlı destek ekibine bağlanabilir, SMS gönderimini iptal eder misiniz ? diye talepte bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetleri bilgilerinizi alıp veri tabanından bilgileri silecektir. Bu aşamadan itibaren tarafınıza bir daha kısa mesaj gönderilmeyip siteye davet edilmeyeceksiniz.

Piabet SMS Göndermeye Devam ediyor

Piabet mesaj göndermesi şikayetleri ele alınınca müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmeye rağmen, iptal işleminin yapılmadığı şeklinde yorumların geldiği, Piabet SMS iptal başvurusunu kaale almadı gibi paylaşımların yapıldığı görülmektedir. Elbette teknik bir problem yaşanma ihtimali olabilir. Böyle bir durumda hemen endişelenmenize, kaygılanmanıza ya da sinirlenmenize gerek yoktur. Derhal giriş işlemini yapıp, Piabet canlı destek ile tekrar görüşebilir, yaşadığınız sorunları güzelce anlatabilir ve içinde bulunduğunuz problemin size zarar vermeden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gereken yapılacak, yapılan hata düzeltilecek ve bilgi verilecektir.

Yorum yapın