Piabet Canlı Destek Servisi

Piabet Canlı Destek

Piabet Canlı Destek

Piabet canlı destek hattı size günün her saatinde yardımcı olmak için hazır bir şekilde beklemektedir. Gün içerisinde yaşanacak olan birçok sorun ile ilgili canlı destek hattının hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Destek hizmetlerinin size yardımcı olacağı alanlar içerisinde günün her saatinde bağlantı kurarak irtibata geçebilirsiniz. Canlı destek hattı sizlere;

  • Hesap açılışı; Hesap açılması noktasında gerekli bilgilendirmelerde bulunmaktadır. Hangi bilgiden kaynaklı olarak hesap açılışının onaylanmadığı gibi bilgilendirmelerde bulunur. Aktivasyon maili gelmediği zaman içerisinde sizlere hesap aktivesi yapabilir.
  • Bonus talepleri; Piabet canlı destek hattı sizlere bonus talepleri noktasında da yardımcı olmaktadır. Yatırım bonuslarını veya kayıp bonuslarının talep edilmesi ile birlikte hesabınıza destek hattı bonus yüklemesi yapmaktadır.
  • Hesap kapama; Canlı destek hattı üzerinden hesap kapama işlemleri yapılabilmektedir. Buradan alınan direktiflerin yerine getirilmesi ile birlikte hesap kapama işlemi yapılmaktadır.
  • Kampanya bilgileri; Canlı destek hattının kullanılması ile birlikte kampanya bilgileri alınabilir. Hangi kampanyanın nasıl bir şartının bulunduğu gibi konulara canlı destek hizmetleri ile ulaşılabilmektedir.

Piabet canlı destek

Piabet canlı destek hattı sizlere zadece site üzerinden hizmet vermemektedir. Bunun dışında telefon veya whatshap üzerinden de sizlere sürekli olarak hizmet sağlanmaktadır. Ayrıca mail üzerinden de sizlerin talep etmesi durumunda hizmetlere devam edilmektedir. Bu servislerden istediğiniz ile iletişime geçerek yukarıda belirtilen durumlardan istediğiniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Her servisin kendisine göre yetkileri ve çalışma süreleri vardır. Bu süreler dikkate alınarak bu işlemlerin yapılmasında fayda bulunmaktadır.

  • Site üzerinden canlı destek;  Piabet Hesap açma, hesap kapama,bonus bilgisi, kupon bilgisi, oyun bilgisi, çevrim bilgisi verilmektedir. Servis günün her saatinde açıktır.
  • Whatspap canlı destek; Hesap açma, hesap kapama, bonus bilgisi, kupon bilgisi, oyun bilgisi, çevrim bilgisi verilmektedir. Servis günün her saatinde açık değildir. 10:00- 02:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir.
  • E Posta canlı destek; Hesap açma, hesap kapama, bonus bilgisi, kupon bilgisi, oyun bilgisi, çevrim bilgisi verilmektedir. Servis günün her saatinde açık değildir. 09:00- 03:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir.
  • Telefon canlı destek; Bonus bilgisi, kupon bilgisi, oyun bilgisi, çevrim bilgisi verilmektedir. Servis günün her saatinde açık değildir. 10:00- 23:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir.
Piabet Canlı Destek
Canlı Destek

Piabet Şikayet

Piabet şikayet ile ilgili geniş bir araştırma yapıldığında ite ile ilgili ciddi bir şikayetin varlığından bahsetmek gerçekten de mümkün değildir. Site üzerinde oyun oynamakta olan birçok kişinin sitenin kural ve şartlarından memnun oldukları dile getirilmektedir. Ayrıca site üzerinde uygulanmakta olan kampanyalardan da oldukça memnuniyet düzeyinin fazla olduğu anlaşılmaktadır.

Site ile ilgili bir sorun bulunması durumunda yapılması gereken ilk olarak Piabet canlı destek ile iletişime geçilmesidir. Burada bulunmakta olan yetkili sizlere en iyi şekilde bilgilendirme sağlayacaktır. Genel olarak bu servis ihtiyacı direk olarak karşılamaktadır. Yetkisi dışında bir konu bulunması durumunda üst birimlere durum bildirilir ve bilgilendirme üyeye yapılır.

Oyunlar ile ilgili bir sıkıntı bulunması durumunda canlı destek ile iletişime geçilerek sorunun çözümü beklenebilir. Sitede genel olarak kazanç tutarının direk olarak bazı durumlarda hesaba aktarılmadığı gözlemlenmektedir. Böyle bir durumun yaşanması durumunda günün her saatinde canlı destek hizmetleri ile görüşme sağlayarak bakiyenin direk olarak hesaba aktarılması sağlanmaktadır.

Piabet şikayet hattı üzerinden sadece memnuniyetsizlik durumlarında değil tavsiye veya teşekkür içinde giriş yapılabilmektedir. Böylece sitenin kendisini geliştirmesi daha doğru olacaktır. Üyelerinin tavsiyelerine sürekli olarak önem vermekte olan site ile gerek sorun bulunması durumunda gerek ise memnuniyet olması durumunda ietişime geçilebilir.