Piabet Belge İstiyor Mu?

Piabet Belge istiyor mu? Veya Piabet benden hangi durumlarda belge istemektedir? Şeklinde bazı soruların sorulması bahis piyasası içerisinde oldukça normaldir. İlk olarak sitenin lisansının bulunduğu ve bu koşullar çerçevesinde bazı durumlarda sizlerden evrak talep edilme hakkının bulunduğunun altını çizmek gerekmektedir. Fakat site lisanslı olmasına rağmen üyelerinden büyük bir çoğunluğundan herhangi bir şekilde evrak talebi olmamaktadır.

Piabet hangi durumlarda belge istiyor? Site sizlerden risk birimli tarafından talep edilmesi durumunda birtakım belgeleri istemektedir. Risk birimi tamamen güvenlik maksadıyla bu evrakları talep etmektedir. Belli bazı sebepler dolayısıyla bu belgeleri göndermenizi ve daha sonradan oyunlara kaldığınız yerden devam etmenizi isteyecektir. Site şu hallerde sizlerden belge talep edecektir;

 • Multi üyelik şüphesi; Sizin birden fazla hesabınızın olması veya buna dair net bir şüphe bulunması durumunda site sizlerden belge talep edebilir. Siteye birden fazla üyelik açılması kural ve şartlara göre yasaklanmıştır. Bu sebeple birden fazla hesabınızın olması durumunda site sizlerden evrak talep edecektir.
 • Hileli oyunlar; Oyun içerisinde faaliyetlerde tespit edilmeye çalışan hile durumlarında site sizlerden evrak talep edecektir. Böyle bir durum sizin hile yaptığınız anlamına gelmemektedir. Site kuralları gereği böyle bir durumun araştırılması evresinde sizlerden belge talep etme hakkını kullanacaktır.
 • Lisans firması talebi; Lisans firmasının talebi ile site sizlerden evrak talebinde bulunabilir. Bu durumun her hangi bir gerekçesi olmayabilir. Lisans firması sürekli olarak siteyi denetlemekte olmasından dolayı sizlerden evrak talep etme hakkını saklı tutacaktır.

Piabet Belge istiyor mu ? Herhangi Bir Belge Talep Ediyor mu?

Piabet Belge Talep Ediyor mu? Site yukarıda belirtilen şartlar içerisinde sizlerden bazı belgeleri isteyebilir. Belgelerden kasıt hazırlanması zor ve imkansız evraklar değildir. Oldukça kısa bir süre içerisinde hazırlayacağınız evraklar ile hesabınızın onaylatılması mümkün olacaktır. Sizlerden şu evraklar talep edilebilir;

 • Kimlik ön ve arkasına ait fotoğraf; kendinize ait olan kimlik belgesinin ön ve arkasının net bir şekilde görüneceği bir fotoğraf çekmeniz gerekecektir. Bu belge site tarafından istenmektedir.
 • Fatura bilgilerini gösteren fotoğraf; kendinize ait olan fatura belgesinin ön ve arkasının net bir şekilde görüneceği bir fotoğraf çekmeniz gerekecektir. Bu belge site tarafından istenmektedir.
 • Piabet Belge istiyor mu ? Piabet belge nasıl gönderilir? Siteye evrakları üzerinden ulaştırmanız gerekmektedir. Süre olarak 48 saat içerisinde sizlere geri dönüş olacaktır. Evrakların uygun bulunması durumunda hesabınız onaylanacaktır. Hesabın onaylanması ile birlikte para yatırma ve çekme gibi işlemlerde her hangi bir sorun yaşamadan direk olarak işlemlere devam edilebilmektedir. Evrakların sitenin istediği gibi olmaması durumunda tekrardan belgeleri göndermeniz talep edilmektedir. Dikkat edilmesi gereken husus fatura bilgisi olarak cep telefonu faturasının kabul edilmemesidir. Bunun dışında elektrik, su veya doğalgaz gibi faturaların kendinize ait olması durumunda gönderilmesi hesabınızın onaylanması için yeterli olacaktır.

  Piabet Belgelerim Gizli Kalır mı?

  Piabet bilgilerim paylaşılır mı? Sorusu siteye üye olmak isteyen ve akabinde evrak göndermek gibi bir durumu olan kişiler tarafından sorulmaktadır. Site kişisel bilgileri oldukça iyi bir algoritma ile korumaktadır. Bilgilerin lisans firması dışında her hangi bir yabancı kurum veya kuruluşla paylaşılması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Güvenilirliği ile 2015 yılından bu güne kadar birçok üyeye hizmet vermekte olan sitenin bu anlamda ülkemizde ve Avrupa da hizmet vermekte olan en iyi siteler arasında olduğu unutulmamalıdır.

  Piabet Evraksız Para Çekimi

  Piabet Evraksız Para Çekimi yapabileceğiniz bir sitedir. Evrak talepleri her üye için geçerli olmamaktadır. Belirli şartların ve durumların oluşması halinde sizlerden evrak talep edilecektir. 2015 yılından bu yana site içerisinde üyeliği bulunmakta olan birçok oyuncudan bu güne kadar her hangi bir şekilde evrak talebinde bulunmayan birçok oyuncu bulunmaktadır. Bu sebeple gün içerisinde 30 bin TL limite kadar her hangi bir evrak gereksinimi olmadan siteden para çekimi yapılabilir. Gerek görülmesi durumunda müşteri hizmetleri ile görüşülmesi ile birlikte belirtilen e posta adresine istenilen belgeler ulaştırılır. İstenen belgeler 1 kereye mahsus olarak gönderilmektedir. Her yatırım ve çekim gibi durumda bu işlem tekrarlanmaz. Para yatırma konusunda evrak hiçbir zaman talep edilmemektedir. Çekim ile ilgili talep edilebilir.

Yorum yapın